هفت روز هفته
24 ساعت شبانه روز
تماس با ما
021-88602303
پنل کاربری

توافق نامه تمیز شو

تمیز شو اولین اپلکیشن خدماتی برای قالیشویی ها و خشکشویی در یک سامانه مجزا است. در این اپلیکیشن سعی بر ان آمده است که تمامی خشکشویی ها و قالیشویی های هر منطقه به صورت مجزا مشخص شوند و مشتریان به صورت آزادانه برای هر یک از خدمات خشکشویی و قالیشویی در منطقه خود مغازه مورد نظر را انتخاب میکند و ثبت سفارشات خود را به محلی مشخص میدهد.از این رو سعی بر انتخاب بهترین ها در هر یک از اصناف به صورت مجزا شده است.

فصل اول : تعاریف

خریدار : خريدار کسي است که به عنوان شخص حقيقي يا حقوقي اقدام به خريد و یا ثبت سفارش و پرداخت هزينه خدمات مي نمايد .

 

سرویس : خدمات قالیشویی  و خدمات خشکشویی , شست و شو , اتو بخار ، رنگرزی ، ترمیم و تعمیر و هر خدماتی که توسط  اپلیکیشن وسایت ارایه می شود .

حساب کاربری
• هر کاربر مجاز به ساختن یک حساب کاربری است.
• در هنگام ثبت نام لازم است کاربر نام و نام خانوادگی صحیح و یک شماره موبایل معتبر تحت اختیار سفارش دهنده ثبت نماید. همچنین درج آدرس دقیق و قابل دریافت سرویس گیرنده باید به طور صحیح و دقیق وارد گردد و در صورت تغییر آدرس در طول انجام مراحل خدمات کاربر موظف به اطلاع آدرس جدید و وارد کردن آن در اپلیکیشن است در غیر این صورت تمیز شو از هر گونه مسئولیت مبرا می باشد.

تعرفه : فهرست کامل سرويس هاي قابل ارائه همراه با ويژگي ها ومحدوديتها وقيمتها به نحوي که خريدارکاملا آگاه گردد هر یک از مغازه دار ها با توجه به کیفیت و خدمات اراِیه شده تعرفه خود را در برنامه قرار میدهد.

 

کاربر وب سايت و اپلیکیشن : کليه اشخاصي که از سراسر ایران البته در حال حاضر تهران از  وب سايت را مشاهده و یا از اپلیکیشن استفاده می نمایند .

فصل دوم :

هويت خريدار : خريدار شخصي حقيقي يا حقوقي است که مشخصات وي در پرتال کاربران و در بانک اطلاعات کاربران شرکت وجود دارد و سرويسهاي خريداري شده تحت حساب وي مديريت مي شود.

هویت مغازه دار: مغازه ای ایست که اجناس و کالای مشتریان با توجه به انتخاب خود مشتری  در برنامه به ان مغازه ارسال می شود

فصل سوم خدمات :

سفارش دهنده موظف است در صورت وجود لکه ، خرابی ، پارگی ویا هرگونه اطلاعات در مورد نحوه شستشو قالی یا البسه و یا اتو در مورد لباس خود در توضیحات قبل از پرداخت هزینه ، مغازه دار را مطلع سازد در غیر این صورت تمیزشو مسئولیتی در قبال رفع شدن لکه ها و بوجود آمدن هرگونه خرابی نخواهد داشت .

همچنین مشتریان محترم در باره ایرادات و لک های قالی های خود از قبیل : لک رنگ ، سوختگی، لک شمع و.... مانند البسه خود در قسمت توضیحات قبل از پرداخت هزینه توضیحات خود را وارد نمایند.

مسئولیت اشیایی که در داخل لباس ها به جای مانده است بر عهده خریدار می باشد و تمیزشو هیچ گونه مسئولیتی در قبال گم شدن اشیا به جای مانده در البسه ندارد و مشتری باید قبل از تحویل لباس تیم تمیزشو را مطلع سازد .

فصل چهارم : نحوه ارتباط طرفين با هم

خریدار موظف است در هنگام سفارش از طریق وب سایت و اپلیکیشن اقدام به ثبت ایمیل , شماره تلفن همراه و آدرس خود و همچنین نحوه آشنایی با این سرویس ، نماید .

 

شرکت نیز موظف است تنها با شماره درج شده در پرتال تماس تلفنی بر قرار و از آدرس درج شده در پرتال اقدام به دریافت و تحویل البسه  و قالی ها نماید . در صورتی که شرکت موفق به برقراری تماس با خریدار نشود ، چند بار در طی روز اقدام به برقراری تماس مجدد می کند ، در صورتی که باز هم موفق به برقراری تماس با خریدار نشود سفارش خریدار را به طور اتوماتیک  لغو میکند .

 

فصل پنجم : تحويل و دریافت خدمات

 دریافت خدمات : پس از سفارش از طریق وب سایت و اپلیکیشن شرکت تمیز شو  و ارسال اطلاعات سفارش به خشکشویی یا قالیشویی مورد نظر ، انها با مشتریان تماس گرقته و ثبت سفارش را نهایی میکنند.

تحویل خدمات : پس از فرآیند خشکشویی و قالیشویی  شرکت موظف است از طریق شماره تماس با مشتری تماس برقرار نماید و با مشخص نمودن زمات تحویل , البسه مشتریان را تحویل دهد . در صورتی که راننده در زمان تعیین شده توسط خریدار به آدرس ثبت شده توسط خریدار مراجعه کرده و خریدار برای دریافت حضور نداشته باشد ، زمان تحویل مجدد به حداقل ۲۴ ساعت بعد موکول خواهد شد .

 

 مدت انجام خدمات : شرکت موظف است لباس های خریدار را ۴۸ ساعت کاری و قالی های خریدار را بعداز زمان مشخص شده در برنامه در بعد از ظهر هر روزی که مشخص شده است  ، پس از دریافت ، به مشتری تحویل دهد .

 

تبصره : این زمان ، در مورد برخی سفارشات نظیر پتو و لحاف و کاپشن پر و لباسهای خاص ، بیشتر میباشد . خریدار متواند زمان مورد نیاز برای انجام سرویس را از شرکت و یا در بازه زمانی مشخص شده در اپلیکیشن مشاهده کند .

 

 فصل ششم : هزینه ها و نحوه پرداخت :

تمامی قیمت های مندرج شده در سایت بر اساس نرخ اتحادیه خشکشویی  و قالیشویی تهران می باشد .

قیمت های درج شده در سایت برای لباس های ساده و معمولی می باشد و در صورت عدم تطابق با خدمت درج شده در سایت و اپلیکیشن , تمیز شو  موظف است که با خریدار تماس گرفته و با شرح خدماتی که باید بر روی لباس صورت گیرد و هزینه آن را به مشتری اعلام نماید و در صورت تایید مشتری خدمات را انجام دهد .

 

پرداخت وجه به شرکت از طریق پرداخت نقدی در هنگام تحویل , پراخت از طریق کارتخوان در هنگام تحویل و یا پرداخت انلاین  به هنگام سفارش از طریق درگاه بانکی می باشد .

در صورت تقاضای مشتری برای ارایه فاکتور از طرف شرکت , شرکت موظف است که فاکتور نهایی را به مشتری ارایه دهد در غیر این صورت فاکتور به صورت الکترونیکی برای مشتری در پورتال یا توسط پیامک ارسال می شود.

 

فصل هقتم تبصره ها:

با توجه به اینکه مشتریان در اپلیکیشن محل خشکشویی و قالیشویی مورد نظر را خود انتخاب میکنند. در قبال کیفیت و مشکلات به وجود امده از سوی هر یک از مغازه دار ها شرکت تمیز شو هیچ گونه مسولیتی ندارد. لذا در انتخاب مغازه ها برا انجام خود دقت لازم را داشته باشید.

 

مشکلات پیش امده را میتوانید در قسمت نظرات در انتهای مراحل ثبت سفارشات با توضیحات یا با دادن ستاره به هریک از مغازه دار ها نشان دهید.

 

تمیز شو در راستای ارائه بهترین خدمات از سوی خشکشویی ها و قالیشویی ها با برترین های این اصناف در هر منطقه قرارداد همکاری بسته است. نظر به جلب رضایت شما در این راستا.

 

© 2019 حقوق وبسایت محفوظ و در اختیار تمیزشو می باشد.

طراح: سیستم های هوشمند ایران زمین